Konferencija Rygoje

Konferencija Rygoje

Žmonijos gerovė, jos taika ir saugumas yra nepasiekiami tol, kol nebus jos tvirtos vienybės, todėl per visą pasaulį ritasi konferencijų banga, konferencijų, kuriose renkasi gero žmonijai linkintys, vieningos visuomenės siekiantys žmonės. Tai yra konferencijos, į kurias gali atvykti kiekvienas, su savo šeimomis, bendraminčiais. Artimiausia konferencija vyks Rygoje, 2022 m. birželio 3-5 d. Tai yra erdvė, kur susirinkę įvairiausių pažiūrų žmonės, laisvai reikšdami savo idėjas, pažadina kiekviename glūdėjusias jėgas, kurios gali nustebinti net juos pačius. Tai lemia susidariusios ypatingos sąlygos, kai susirinkę kartu, dalijamės ir tariamės. Kviečiame atrasti tą džiaugsmą, kai tavyje kilusios idėjos atsiliepia kituose, ir jos nukreipiamos į suvienytas pastangas kurti geresnį pasaulį. Pamatykite, kaip tai vyksta kitose pasaulio dalyse šiuose videoklipuose:

Anglų k.: https://youtu.be/rbzgAL6YQuU

Rusų k.: https://youtu.be/95fENnUqSdE

Konferenciją organizuoja Latvijos ir Lietuvos bahajų bendruomenės. Renginys „Facebook“: https://www.facebook.com/events/547284926799327.

Visuotiniai Teisingumo Rūmai, aukščiausia bahajų tikėjimo institucija, sako:
„Globalūs iššūkiai, su kuriais dabar susiduria žmonija, yra rimtas išbandymas jos pasiryžimui atidėti trumpalaikius savanaudiškus interesus ir susitaikyti su šia akivaizdžia dvasine ir moraline tikrove: yra tik viena tarpusavyje susijusi žmonių šeima, ir ji dalijasi viena brangia tėvyne.“

Kviečiame prisijungti – dalyvavimas ir nakvynė nemokama, tik simbolinis mokestis už visų dienų maitinimą 10 EUR (be pusryčių) ir kelionės išlaidos.

Kontaktai:
Tel.: +370 603 46207,
WhatsApp: +370 69505640,
el. paštas: [email protected]

Konferencija vyks tris nepilnas dienas su kavos pertraukėlėmis, pietumis ir vakariene:
Birželio 3 d., penktadienį, nuo 17.00 iki 21.30 val.
Birželio 4 d., šeštadienį, nuo 10.00 iki 21.30 val.
Birželio 5 d., sekmadienį, nuo 10.00 iki 15.30 val.

Programoje bus sampratų iš bahajų raštų, diskusijų, filmų peržiūros, kūrybinė programa, atskiros programos vaikams ir paaugliams. Galite atsivežti jau paruoštus kūrybinius pasirodymus!

Vieta:
Konferencija vyks Rygos 72-osios vidurinės mokyklos pastate (Ikškilės g. 6, Ryga). Konferencijai bus skirta aktų salė, dvi klasės ir valgykla.

Dalyvaukite užpildydami šią

REGISTRACIJOS FORMĄ.

Dalyvauti

2022-6-3 2022-6-5 Europe/Helsinki Konferencija Rygoje Per pasaulį ritasi konferencijų banga, konferencijų, kuriose renkasi gero žmonijai linkintys, vieningos visuomenės siekiantys žmonės. Tai yra konferencijos, į kurias gali atvykti kiekvienas, ir su savo šeimomis, ir bendraminčiais. Artimiausia konferencija vyks Rygoje, 2022 m. birželio 3-5 d. Ikšķiles iela 6, Rīga, LV-1057, Latvija
Pridėti prie kalendoriaus
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×