Mūsų veiklų pristatymas – "Z vaikai" būrelių ir užimtumo mugėje!

Laikas: 2017-09-03 10:00

Bahajų bendruomenė dalyvaus būrelių ir užimtumo mugėje "Z vaikai" 2017 m. rugsėjo 3 d. Litexpo parodų rūmuose. Lankytojams bus pasiūlyti dvasinio ugdymo užsiėmimai vaikams ir paaugliams.

Ugdyti Z kartos vaikus – su globaline vizija ir šio amžiaus mokymais!

Vaikų klasių programa  (5-11 m.) jau seniai sėkmingai pritaikoma visose pasaulio dalyse, ir tūkstančiams vaikų iš pačių įvairiausių tautų ir kultūrų šiuo metu vedami užsiėmimai pagal šią programą. Pagrindinis principas, kuriuo paremta ši programa, - kad kiekvienas vaikas yra „kasykla, pilna neįkainojamų brangakmenių“, unikali ir nepakartojama asmenybė, kuri nuo pat gimimo apdovanota daugybe dvasinių savybių. Todėl mokytojo užduotis yra ne pripildyti tuščią indą, o surasti ir iškelti tuos brangakmenius, kad jie suspindėtų visa savo jėga.

Paauglių grupių programos (11-14 m.) tikslas – suburti paauglius į grupes, kad bendraudami tarpusavyje jie galėtų ne tik svarstyti svarbius, jiems rūpimus klausimus, bet ir organizuotų bei vykdytų socialinius projektus, kad savo sparčiai besivystančią sąmonę, kilnią prigimtį ir teisingumo jausmą panaudotų atskirti gera nuo blogo, visuomenėje veikiančias konstruktyvias jėgas nuo destruktyvių, ir padidintų savo moralinio bei dvasinio suvokimo gebėjimą.

„Z vaikai“ mugėje pristatysime savo veiklas, užmegsime pokalbius su tėveliais, pasidalinsime dalomąja medžiaga apie tikėjimą, mokslo metų kalendoriais, skirtukais ir pan.